Wybierz dział

Członkowie

Zajęcia Klubu Europejskiego uczestniczą dziewczyny z klasy 2d: Badeja Karolina, Bryzik Joanna, Hapeta Martyna, Fajferek Katarzyna, Latacz Agata, Ogierman Anna, Połap Paulina, Ryguła Oliwia, Pacha Marta, Spruch Karolina, Wojewódka Ksenia, Wala Marta, Załoga Natalia. Zajęcia odbywają się w środy od godziny 14.30 do 15.15.

O nas

Dni Europejskie Dni Europejskie Dni Europejskie


12 maja 2010 roku Klub Europejski przygotował apel poświęcony szóstej rocznicy wejścia Polski w struktury Unii. Zaangażowane zostały wszystkie klasy, których zadaniem było wykonanie plakatu wylosowanego kraju UE oraz sałatki charakterystycznej dla danego państwa i prezentacja wykonania sałatki, składników w języku angielskim lub niemieckim. Klasy prezentowały się w kolejności przystępowania ich krajów do UE. Wszyscy wykazali się dużą pomysłowością i zaangażowaniem. Po krajach Unii Europejskiej prowadziła nas królowa Unii i Euroludek, przedstawiając nam genezę wspólnoty i ciekawostki związane z wylosowanymi przez klasy krajami. Prezentacje klas oceniało jury, które przyznało 1. miejsce dla klasy 1c (Malta), 2. miejsce 3c (Grecja), 3. miejsce 3b (Czechy).

Obecnie uczennice Klubu Europejskiego przygotowują się do miejskiego konkursu "Poznajemy Europę", który odbędzie się 27 maja w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Łaziskach Górnych. Skład naszej drużyny to: Badeja Karolina, Spruch Karolina i Wala Marta.

Socrates Comenius


Współpracujemy z trzema państwami: HISZPANIĄ, FRANCJĄ i CZECHAMI Co roku uczniowie naszej szkoły wyjeżdżają na wymiane uczniowską, na 5 dni, do wyżej wymienionych krajów. Czasami przyjeżdżają uczniowie innych, zagranicznych szkół i wtedy organizujemy wycieczki do ciekawych miejsc w Polsce.

Historia

Obecnie niedostępne.

Żart

Obecnie niedostępne.

return