Apel
29 października p. Kozyra i p. Powązka zorganizowały apel, na którym podsumowały prace na "Zielony Certyfikat". Była masa podziękowań dla osób zaangażowanych w tą prace. Przypominaliśmy sobie projekt "Rowerem po zdrowie i wiedzę". Oglądaliśmy prezentacje, która nawiązywała do punktów trasy rowerowej podczas rajdu rowerowego.
dodała: Dominika i Aga 30.10.2008
Konkurs
Ogłaszamy konkurs fotograficzny pt. "Nasza szkoła w obiektywie" dla uczniów klas I i II. Fotografie powinny przedstawiać budynek szkoły oraz to wszystko, co dzieje się w naszej szkole, np. apele, przerwy, kółka, zajęcia świetlicowe, SKS. Zdjęcia mogą być robione aparatem analogowym lub cyfrowym. Prace można oddać na płytach CD, pamięciach przenośnych, jak i wywołane. Każdy uczestnik powinien oddać zdjęcia, maksymalnie 5, do 30 października do pana Cembrzyńskiego lub Oli Muchy. Być może spośród uczestników konkursu zostanie wyłoniony fotograf szkoły.
dodała: Dominika 28.10.2008
Prezentacja samorządu
16 września odbył się apel, na którym nowo wybrany Samorząd wraz z poszczególnymi sekcjami dokonał prezentacji. Skład Samorządu Uczniowskiego został oficjalnie zatwierdzony przez panią dyrektor.
dodała: Dominika 18.09.2008
02-5.09.2008 Zajęcia integracyjne
W dniach od 2 do 5 września odbyły się zajęcie integracyjne klas pierwszych z panią psycholog/pedagog. Polegały one na lepszym poznaniu uczniów z wychowawcą oraz z innymi koleżankami i kolegami z klasy.
dodała: Dominika i Aga 11.09.2008
01.09.2008 Rozpoczecie roku szkolnego
1 września wypadł w poniedziałek. Tego dnia wszyscy przyszli odświętnie ubrani do szkoły na rozpoczęcie roku szkolnego. Może niektórzy cieszyli się z powrotu do szkoły po wakacjach, ale byli także tacy co jeszcze chcieliby wakacje. Na apelu powitaliśmy wszystkie klasy pierwsze, czyli tzw. "kociaki" oraz dwie nowe nauczycielki: panią Monikę Profeska oraz panią Renatę Kiecka.
dodała: Dominika i Aga 11.09.2008
rok szkolny 2007/2008 archiwum
rok szkolny 2006/2007 archiwum
rok szkolny 2005/2006 archiwum
rok szkolny 2004/2005 archiwum
rok szkolny 2003/2004 archiwum
rok szkolny 2002/2003 archiwum

tel/fax. 032 2241-066
tel.       032 3261-037

gim1-laziska@oswiata.org.pl

strona www
MOTTO SZKOŁY

„Człowiek uczy się nie dla szkoły, lecz dla życia”

MISJA SZKOŁY

„Jesteśmy Szkołą przyjazną uczniowi, dążącą do jego wszechstronnego rozwoju i Przygotowującą do dalszego kształcenia. Cenimy twórczą Inicjatywę pomysłowość i zaangażowanie.”
..>>
PROJEKTY i PRZEDSIĘWZIĘCIA